+38 (066) 094-83-00 +38 (098) 045-47-22
назад

Навіщо потрібна професійна гігієна?

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЧОМУ останнім часом стоматологи багато уваги приділяють гігієні?

По-перше, правило загальної медицини «хворобу краще попередити, ніж лікувати» діє і в стоматології, адже проводячи професійну гігієну, вам допоможуть не тільки позбавитись зубного нальоту та зубних каменів (які являють собою накопичення різноманітних мікробів), а й помітять ранні стадії захворювання зубів. Це дасть можливість своєчасно пролікувати їх, не доводячи до руйнування та пов’язаних з цим ускладнень.

По-друге, професійна гігієна допомагає впоратись з тим, з чим не справляються звичайні засоби гігієни: твердий зубний наліт, наліт курця, зубний камінь, а також важкодоступні місця гігієни в області скупчених зубів, коронок, протезів, імплантів тощо. Крім того, при проведенні професійної гігієни, вам допоможуть індивідуально підібрати щітку, пасту, зубні нитки (флоси), йоржики та інші необхідні засоби особистої гігієни. Наразі існує дуже багато засобів індивідуальної гігієни, і розібратися, що потрібно саме вам, допоможуть професіонали.

Рекомендуємо робити професійну гігієну до лікування зубів. І повторювати її регулярно, ваш лікар-стоматолог зможе визначити, як часто саме вам необхідно повторювати цю процедуру (в середньому це 1 раз на півроку). Тож бережіть себе, радійте життю, посміхайтесь, а ми подбаємо, щоб ваша усмішка була гарною та здоровою!

Автор Лариса Кириленко